Alman PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

Dünyanın en büyük PVC profil üreticilerinden biri olan Deceuninck Grubu’nun güvencesi altında Türkiye’de kullanıcılar ile buluşan Inoutic, pencerenin sadece ana görevini yapmasını değil, mimari yapının bütünüyle uyumlu olması için bir konsept yaratmayı da temel amaç ediniyor. Üstün Alman mühendisliğini, yaratıcılık ile buluşturan Inoutic Alman PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, mimari anlamda yapıların iç ve dış tasarımları arasında uyum sağlamaya yönelik çözümleri ve yüksek kalite standartlarıyla dış cephede mimari zekanın temsilcisi niteliği taşıyor. Inoutic PVC pencereler, büyük bir profil üreticisi ile tecrübeli ve uzman pencere firmalarının işbirliği sonucu üretildi.

Inoutic Sürme Sistemleri, iç mekanları genişletip, dış dünyaya açarak zenginleştiriyor. Evin geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçeler ile şık ve pratik bir şekilde birleştiriyor. Inoutic Sürme Sistemleri sayesinde şeffaf duvarlar aynı zamanda sızdırmazlık da sağlıyor. Böylece dışarıdaki olumsuz hava koşullarından korunarak ve de güvenliği ihmal etmeksizin evlere konforu getirmek mümkün oluyor.

Şık ve mekandan tasarruf sağlayan tekniği, geniş yüzeyli pencere elemanlarını da kolayca hareket ettirebilmeye olanak tanıyor.

Her bir bölümün miktar, büyüklük ve işlevi söz konusu mekanın olanaklarına uygun bir şekilde belirlenebiliyor. İki, üç ya da dört adet sabit ve hareketli parçalardan oluşan kombinasyon bunlara örnek oluşturuyor. Tek cam ve 38 mm’yi bulan kalınlıklara çift camlar için temin edilebiliyor. Darbeye dayanıklı malzemesi, sıcak, soğuk, yağmur ve nemden etkilenmediği gibi, yaşlanmayan plastik profiller boya istemiyor, eğrilmiyor ve destek sacı takviyeli olduğundan büyük boyutlarda dahi statik açıdan kusursuzluk sağlıyor. Beyaz ve farklı dekoratif kaplama renkleri bulunuyor.

Azami genişliği 4 m olan,uygulama seçenekleri olarak iki, üç ve dört parçalı elemanlar üretilebilen Paralel Sürme Doğramalar’ın sürmeli kanadı havalandırma amacıyla her zaman vasistas açılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir