Bilka pvc Pimapen Pencere Sistemleri

Son yıllarda PVC Panel Plaka, PVC Panel Sandviç ve PVC Panel Kapı üretimine yapmış olduğu yatırımlarla sektöründe öncü olmanın gerekliliğini yerine getiriyor. Kalitesine estetik çizgilerle yön veren firma BİLKA ve WEISS markalarıyla tercih edilme sebeplerini her geçen gün artırmaktadır.

Profil serilerinin tamamında estetik kanat ve dekoratif cam çıtası ile oldukça geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde bulunduruyor. Folyo kaplama ünitesinde elde ettiği ahşap görünüm sayesinde ayrıca tüketicilerin beğenisi kazanıyor. Üstün teknik altyapısı ile her türlü hava koşullarında sizinle yaşamaya devam eden ürünleri genel anlamda ciddi beğeni topluyor.

Yeni 70 mm Gold Plus, Platin 75 mm, Gold T -60 mm, Klass -60 mm, Klassis -54 mm ve Klas S Sürme -76 mm . Tek tip cam çıtası kullanarak tüm serilerde uyumu yakalayan firma üretici bayilerine sağladığı kolaylıklarla bilinmektedir.

Bugün için yurt içinde değerli adreslerde sizlere sunulan ürünlerinin yanı sıra başta Fransa, Romanya, Ukrayna, Bulgaristan, Kazakistan, Rusya, Ermenistan, İran ve kimi kuzey Afrika ülkelerinde Pazar payını artırmaktadır. Sizlerde kurşunsuz kimyasal yapısı ile doğaya saygılı bu ürünleri tercih ederek yaşam kalitenizi artırın.Bilka PVC Profil San Tic A.Ş. kuruluşu 2000 yıllarına dayanmaktadır. Daha düşünce aşamasındayken bile bilgi ve kaliteyi en etkili biçimde kullanmanın yollarını aramış olan firma bunu ilk yatırımında ispat etmiştir. Alman makine üreticisi devi olan Krauss Maffei firmasından extrusizyon makinelerini alırken, Avusturya’nın en saygın kalıp üreticisi olan Gruber ve Extrusionstechnik firmasından ilk serisinin kalıplarını temin etmiştir. Toplamda % 54’ü kapalı olmakla beraber 12000 metre kare alana kurulu olan firma 1. Organize Sanayi Bölgesinde başarılarıyla adından söz ettirmektedir.

Tarihinde ilk günden itibaren üretmekte olduğu PVC bazlı ürünün kimyasal yapısında kaliteden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir. Analiz değerlerine sürekli bakılarak kalitesi takip edilen kimyasallarda uygunsuz olduğu düşünülen hiçbir kimyasal üretimde yer almamaktadır. Kaldı ki üretim esnasında sürekli gözlem altında tutulan profillerin kalite değerleri mühendislerimizce mercek altında tutulmakta ve yapılan testlerin neticesinde değerlerimize uygun olan ürünler tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bilka kendi bünyesinde kazandırdığı BilkaSoft yazılımı ile üretiminin tüm aşamalarını, sipariş ve sevkiyata ilişkin tüm verileri sağlıklı bir şekilde değerlendirmektedir. Bu başarısı beraberinde TÜV-CERT, TSE kalite belgeleri ile onaylanmıştır.

Bilka PVC ana profil grupları olan 54, 60, 75 mm, ve sürme serilerinin yanı sıra yardımcı profiller bakımından oldukça zengindir. Tüm ürünlerin üretiminde verimliliği en üst seviyede sağlayan sistemlerden faydalanmaktadır. Şimdilerde 70’i aşkın çalışanı ile hizmet verdiği noktaların sayısını gün be gün artırmaktadır. Sizi Bilka PVC ailesinde görmek bizleri onurlandıracaktır.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir