Motorlu Panjur Sistemleri Fiyatları

Ev ve iş yerlerimizin artık vazgeçilmez unsurlarından biri olan panjur sistemleri konusunda Firmamız sizlere çok geniş bir ürün yelpazesi ve uygulama alternatifleri sunmaktadır. Yapınızın ihtiyacına uygun olarak panjurlarımızda içi poliüretan dolgulu alüminyum lamel, alüminyum ekstrüzyon lamel veya PVC lamel kullanılabilmektedir. Yapınızın mimari görünümüne uygun olarak monoblok kutu , dıştan takmalı kutu veya mevcut panjur sarım boşluğunuzu değerlendirerek gömme panjur sistemlerini uy. Motorlu panjur fiyatları metre ve metrekare bazında değişiklik göstemektedir. PVC pencere ve kapılarımıza entegre edilebilen monoblok panjur kutu sistemimiz Avrupanın en estetik kutu sistemlerinden birisidir. Monoblok olarak uygulanabilen panjur sistemimizi ister motorlu isterseniz manüel kordonlu, isterseniz manüel redüktörlü olarak tercih edebilirsiniz. Teknik mühendislik motorlu panjur uygulamalarında konusunda dünya lideri olan Somfy marka motorları kullanmaktadır. Panjurlarımızı ister butonla isterseniz uzaktan kumanda ile kontrol edebilme imkanına sahipsiniz . Akıllı ev sistemlerine uygun olarak dizayn edilmiş panjur sistemlerimizle gerek ev içinden gerekse telekomünikasyon sistemi ile evde olmadığınız zaman dışarıdan her türlü kontrol imkanına sahipsiniz. Panjurlarımızda kullanılan lameller konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Pencere ve kapılarımızın renklerine uygun olarak tasarlanmış renkli ve kaplamalı panjur lameli seçeneklerimizden zevkinize ve mimarınıza uygun olanı kolaylıkla seçebileceksiniz.Panjur teknolojisinin getirdiği en büyük kolaylık ve konfor, motorlu panjur sistemidir. Meru motorlu panjur sistemlerinde, Fransız teknolojisiyle ve 40 yılı aşkın deneyimle üretilen üstün kaliteli Somfy motorları ve buna bağlı kontrol üniteleri kullanılır. Somfy panjur motorları, farklı kaldırma kapasitelerindeki tipleriyle, her boyut ve ağırlıktaki panjuru, bakım gerektirmeden yıllarca kaldırabilir. Somfy panjur motorları ister butonla, isterse uzaktan kumanda ile tekli, merkezi veya grup kontrol sistemleri ile entegre çalışma olanağı sağlar. Merkezi kontrol ile panjurlarınızı tek tek kendi butonundan kontrol ederken, ayrıca istediğiniz panjur gruplarını oluşturabilir ya da hepsini bir merkezi butondan yönetebilirsiniz.

Panjur Motorlarının Teknik Özellikleri:

 • En sessiz çalışan panjur motorlarıdır. -4 Nm ile 120 Nm arasında dönme momentine sahip 16 çeşidi vardır. -ISO 9001, CE ve başta Almanya, Fransa ve ABD olmak üzere 12 ülkenin standartlarına sahiptir.
 • Uzun ömürlüdür, hayat boyu yağlama gerektirmez.
 • Bir engelle karşılaşılması durumunda Somfy Drive Control ünitesi, motoru, panjura ekstra güç uygulamaya başladığında durdurur, sonra panjuru yukarı doğru geri toplar.
 • Soğuk hava şartlarında panjur paletlerinin donması durumunda motor otomatik olarak durur.
 • Montaj rahatlığı, programlama rahatlığı ve aylık periyodlarda yenilenen alt ve üst ayarları ile bakım gerektirmez.
 • Aşağı-yukarı yönlü basit ya da çoklu buton uygulamaları yapılabilir.
 • Opsiyonel olarak uzaktan kumanda sistemleri ya da merkezi kontrol seçeneği uygulanabilir.
 • Merkezi kontrol seçeneğinde, panjurlarınızın herbirini tek tek kendi butonundan kontrol edebilir, oda ya da kat grupları oluşturabilir, ya da hepsini tek bir merkezi butondan yönetebilirsiniz.
,
15 comments to “Motorlu Panjur Sistemleri Fiyatları”
 1. otomatik kepenk montaj işleriniz türkiye ve yurtdışı montajlarınız itina ile yapılır 7/24 teknik servis

 2. Ankarada ikamet ediyorum.. Evim Güney batı oldugundan çok güneş alıyor. yazın balkonda oturmak mümkün degil.. Cam balkonumu otomatik açılır kapanır Panjur sistemi yaptırmak istiyorum. Cam balonudaki cephelerin ölçüleri
  240cm*185cm
  430cm*185cm
  100cm*185cm
  yaklaşık hangi fiyata malolur.. yanıtlarsanız sevinirim..
  hangi firma yada hangi firmayı tercih etmeliyim

 3. merhaba eni 1 metre yüksekliği 2.63 metre krem renkli olan motorlu bir panjur fiyatı öğrenmek istiyorum.

 4. Eni 174 boy 280 pencere
  Eni 100 boyu 222 kapı
  Ebatlarında alusel Şe – 62 aliminyum paletli somfy motorlu butonlu
  ve uzaktan kumandalı koyukahve otomatik panjur fiyatını öğrenmek istiyorum.teşekkürler

 5. Hollandaya da gonderebilirmisiniz?verdiginiz bilgileri okudum ve fiyatida uygun olursa yaptirmak istiyorum olculeri yukseklik 300cm /genislik 355 cm. Diger olcuden 3 tane pencere icin, yukseklik 155cm /genislik 160 cm .bu panjur sistemine guneslik ve sineklik te istiyorum. Bilgilendirirseniz memmun olurum selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir