Özel üretim pencere

Dünyada bazı sıradışı yapılarda mekana sportif bir atmosfer kazandırmak ya da cephe görünümünde farklılık yakalamak amacıyla da bu tür asimetrik pencereler kullanılmaktadır. Özellikle çatı katlarının yaşanan mekanlar olarak kullanılması amacıyla gündeme gelen stüdyo tipi pencereler cephenizin gerektirdiği formda ve ebatlarda üretilmektedir. Yapay malzemelerden yapılan pencerelere göre genellikle daha geniş imkanlar sunmakla birlikte pimapen ürünlerinde de ölçü açısından uyulması gereken sınırlamalar bulunmaktadır. Bu sınırlamalar, hayati pencere fonksiyonlarının bir ömür boyu devam etmelerini sağlamak içindir.

Stüdyo pencerelerinin kanatları ispanyolet mekanizmasıyla açılmaktadır. Böylece kanatların tümü hem çift açılım hem de tek açılım sağlayan mekanizmalarla sağlanabilmektedir.

Tüm pencerelerimizde dışa bakan ahşap yüzeyler için ömürlük çözüm sağlayan aluminyum giydirme uygulaması mümkündür. Burada verilen örnekler talepleriniz hakkında pimapen olan iletişiminizde size faydalı olacaktır. Resimde görülen oranlar örnek anlamının ötesinde bir değer taşımamaktadır. Teknik sınırlar içinde olmak kaydıyla, sizin tarafınızdan belirlenen tüm ölçü ve oranlar, standart üretim kapsamında yerine getirilebilmektedir.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir