Pencerelere pimapen yerine lcd televizyonlar

pencereler Pencereler yerine artık lcd tvler kullanılmakta. Büyük metropollerde artık yaşam alanları giderek azaldığından dolayı binalar içiçe geçti o yuzden evlerin manzaraları yok olma düzeyine gelmiştir. Bu yüzden evde camı açtımız zaman muhtemelen karşı binanın camını görmek büyük rahatsızlık vermektedir.

Eğer sizinde pencereleriniz karşı binaya çok yakınsa ve yahut tavanınıza lcf tvler taktırarak evinizde ferah bir manzaraya sahip olabilirsiniz. Duvarlarla sıfıra sıfır montaj ve çerçevesiz olduğundan ilk bakışta televizyon olduğunu anlamak biraz güç. Sizlere daha iyi anlatabilmek için aşağıya ürünün videosunuda ekledim. Videoyu izledikten sonra lütfen ürünle ilgili yorumlarınızı yapınız.

pencereler1Odanız ne konumda olursa olsun, ister bodrum katında, ister üzerinde başka odalar bulunan bir odada size skylight görünümü sağlıyor. Bunun için en az 3 tane LCD ekran kullanılıyor. Sizin tercihinize göre bu sayı artabiliyor tabi. Bu LCD ekranlarda gösterilen HD doğa programları sayesinde gerçekten gökyüzünü görebiliyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Program güneşin doğuşundan, batışına, mevsimlere göre yaprakların renklerinde ki değişimden, kuşların akşam üstü yuvalarına dönmelerine kadar daha birçok gerçekçi seçeneğe sahip. Tavanın yanısıra pencere koyamayacağınız duvarlar için normal pencereleri de var.

,
5 comments to “Pencerelere pimapen yerine lcd televizyonlar”
  1. d.dere kocaelide ikamet etmekteyim vereceğim ölcülerdeki sineklikleri adresime ödemeli gönderirmisiniz teşekkürler

  2. bu lcd pencereleri hangi firma tarafından yapılıyor ve telefonları yada web sitesi varsa alabilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir