Pimapen Elektrikli Çatı Pencere Sistemleri

Alman teknolojisini, yaratıcı ve mucit ruhuyla birleştiren Pimapen Frank AG, Alüminyum Akordeon merdivenlerini 1955 yılında üreterek pazara yepyeni bir açılım sundu ve her yıl geliştirdiği ürünlerle de buna devam ediyor.

‘Maksimum müşteri memnuniyeti’ hedefiyle çalışan Pimapen, ELEKTRO model alüminyum çatı merdiveniyle kaliteyi, konforu, estetiği ve teknolojiyi en üst sınıfta müşterilerine ulaştırıyor.

ELEKTRO çatı merdiveni, sessiz çalışması, otomatik ve güvenlik stopları, acil durumlar için şarjlı bataryaları ve kolayca manuel kullanıma geçme özellikleriyle dikkat çekiyor.

Pazarda tek olan bu özel ürün istenilen ölçülerde üretilebilmesi ve 4,50 m yüksekliğe çıkabilmesiyle de en özel ve zor projelerde çözüm yaratıyor.

Tüm bölümleri pres-döküm alüminyumdan yapılan merdiven 200 kg taşıma kapasitesine sahip. Teleskopik korkuluğuyla güvenli çıkış sağlayan ELEKTRO, istenirse uzaktan kumanda ile de kontrol edilebiliyor.

Alman DIN 4570 standartlarına uygun olan ve 5 yıl üretici firma garantisinde olan ELEKTRO çatı merdivenleri üstün teknolojisi ve kanıtlanmış kalitesiyle mükemmeli yakalıyor.

Pimapen 438 PimapenTRONIC elektrikli çatı penceresi
PimapenTRONIC çatı penceresinde Pimapen, pivot açılım çatı penceresi fonksiyonlarını konfor ve teknolojinin maksimum seviyesiyle buluşturarak rahat kullanım sunuyor.

Plug&Play şeklinde hazır olan pencere, elektrikli motor, yağmur sensörü ve elektrikli perde ön montaj aksamı yerleştirilmiş olarak üretiliyor.

Pencere fişe takıp kullanıma hazır halde satın alınıyor. 15-90o arası tüm çatı eğimlerinde, her tür çatı kaplama malzemesiyle uyumlu monte edilebilen PimapenTRONIC, elle ulaşılamayan yükseklikler için en uygun çözümü sunuyor.

Pimapen çatı pencerelerinde güvenliği en üst seviyede önemseyerek PimapenTRONIC’te dıştan temperli, içten düz ve arasında Argon gazlı 24 mm kalınlığında çift cam kullanıyor. Camın takılı olduğu kanat ekseninde 120o dönerek arkasının silinmesine olanak sağlıyor. Üretici firmanın 5 yıl garantisindeki PimapenTRONIC ahşap ve PVC olabiliyor.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir