Pimapen nasıl temizlenir ?

Ev hanımları en çok evin pimapen camlarını silerken yorulurlar ve bir türlü istedikleri temizliği tam olarak yakalayamazlar. Bayramlardan önce, yaz temizliği, kış temizliği, misafir gelmeden önce, yağmur yağdığı zaman( özellikle camlar temizse en sinir durum budur) ve büyük temizlik yapıldığı zaman hep sorun cam silmedir. çıkmayan lekeler, pimapen’de kalan izler, pvc nin aralarına biriken kirler Aşağıdaki tamamen özgün bir yazıdır, ev hanımlarından derlenmiştir

 

  • Cama aldığınız herhangi bir marka cam silme maddesini püskürtün ve gazete ile silin, böylece bezle sildiğiniz gibi tortu kalmayacaktır.
  • Cama hazırladığınız (isteğinize göre kimyasal madde ekleyebilirsiniz tabi zehirlenmemeye dikkat edin kimyasal bir reaksiyon oluşturmasın ekledikleriniz) bazı temizlik ürünlerinden oluşan karışımı bir bez yardımıyla uygulayın silin daha sonra temiz bir bez yardımıyla durulayın( çok zahmetli bir iş)
  • En kısa, en ilginç, en sihirli çözüm: açıklıyorum cam bezi. Bu bez sadece suyla durulanıp kullanılır. Ek bir cam silme maddesine ihtiyacınız olmaz. Çamaşır makinesinde yıkanır. Camı silin durulayın kurutup kaldırın. Çok uzun ömürlüdür ve de ekonomik.:O Bu mucize ürün sihirli bez olarakta bilinir.

Camlarınız pırıl pırıl oldu. Bu arada ürün reklamı yapmış gibi olacagım ama porçözü pimapenin aralarında kalan silemediğiniz kirler için uygulayabilirsiniz tabi az miktarda yoksa aşındırır.(eldiven kullanın mutlaka) Aralara dökün kuytu köşeye giren kiri yukarı doğru kaldırır porçöz böylece rahatlıkla silebilirsiniz. Camı pratik olarak nasıl silebiliriz. Cam silerken uygulanan yollar. Camları temizlemede üstün bir temizlik için neler yapabiliriz.

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir