Pimapen pvc aksesuarları

Pimapen diye adlandırdığımız pvc doğrama pencerelerimiz aslında bir çok aksesuar ilave edilerek evlerinize montaj edilmektedir. Aksesuarlar genellikle bir PVC pencere sisteminin hareketli ve mekanik kısımlarını oluşturan, kol, menteşe, ispanyolet vb. metal, zamak ve plastik parçalardan oluşur. Zamak çinko, alüminyum, bakır ve mağnezyum karışımından meydana gelen temel madenlerden oluşur. Zamak yüksek darbe ve yük mukavemetine sahip olduğundan zamak esaslı ürünlerde esneme ve kırılma olmaz. Menteşe, ispanyolet karşılığı ve orta kayıt, kimyasal yapısı DIN 1743′e uygun olarak zamak hammaddesi ile üretilirler.

Çift Açılım Sistemleri ; Onaylanmış kalitesi, işlevsel kusursuzluğu ve Winkhaus lisansı ile yüksek teknoloji kullanılarak üretilen ispanyolet ve çift açılım sistemlerimiz, az sayıdaki donanım elemanıyla, çok yönlü kullanım olanağı ve hızlı montaj sağlar.

Menteşeler ; TS EN 1935 kalite standartlarına uygun olarak, zamak hammaddesinden, 90mm ve 75mm ölçülerinde, tamamen bilgisayar kontrollü vibratörlerde çapakları temizlenerek, ön işlem banyolarında yıkanarak, elektrostatik ve fırınlama yöntemi ile boyanarak üretilirler. Farklı profil renkleri ile uyumlu renklerde boyanan menteşelerimizin boya ömrü 25-30 yıl, özel aşınmaz plastik yataklaması sayesinde açma-kapama ömrü min. 25. 000 kezdir. Güvenli şekilde taşıma ve nakliye için, menteşelerimiz vakum teknolojisi ile tek tek paketlenirler.

Kollar ; Kapı ve pencere kollarımız, tutma kolu boyunca 7mm x 7mm metal ile desteklendiğinden kesinlikle kırılmaz ve pozisyon kilitleme tırnakları ile istenilen konumda sabitlenebilirler. . Farklı profil renkleri ile uyumlu renklerde üretilirler.

Karşılıklar ; İspanyolet karşılıkları zamak hammaddesi ile üretildiği için, yüzeyinde zamanla renk değişiklikleri oluşmaz ve yüksek darbe direncine sahiptirler.

pvc aksesuar üreticileri, pvc aksesuar toptancıları, pvc aksesuar market, pvc aksesuar firmaları istanbul, pvc aksesuar fiyatı, pvc pencere parçaları, pvc pencere çift açılım mekanizması fiyatları, pvc aksesuar bursa

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir